Jaki kalendarz wybrać na rok 2021? W tym artykule wybierzemy najlepszy kalendarz 2021.

Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów kalendarzy. Od kalendarzy ściennych, biurkowych, kieszonkowych, aż po kalendarze książkowe (dzienne czy tygodniowe). Po za tradycyjną formą kalendarzy są jeszcze te dostępne w smartfonie czy komputerze. Jaki zatem kalendarz wybrać dla siebie?

Jaki kalendarz na rok 2021 będzie najlepszy?

Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Dobór rodzaju kalendarza uzależniony jest od tego, czym się zajmujesz, jak korzystasz z kalendarza na co dzień.

Idealnym kalendarzem dla fryzjera, kosmetyczki czy office managera będzie kalendarz z rozkładem dniowym oraz dużą ilością miejsca na umawiane terminy. Natomiast programista często zdecyduje się na kalendarz w chmurze. Tutaj mamy bardzo dużo rozwiązań. Jednym z najpopularniejszych jest kalendarz Google, który w łatwy sposób możemy powiązać z naszym telefonem.

Najlepszy kalendarz to…

Naszym zdaniem, najlepszy kalendarz to kalendarz z odpowiednią ilością miejsca na notatki oraz możliwością wpisywania godzin spotkań, kalendarz poręczny i nie za gruby. Co jeszcze powinno cechować idealny kalendarz? Według nas powinien być niepowtarzalny. Dlatego stworzyliśmy Drewniany kalendarz Induwood. Subtelne usłojenie drewna na okładce sprawia, że nikt inny nie będzie miał takiego samego kalendarza, jak Ty. W Induwood do każdego kalendarza podchodzimy indywidualnie, bo uważamy, że zasługujesz na to, co najlepsze.

Idealny kalendarz – cechy

Mamy różne rodzaje kalendarzy dziennych i tygodniowych. Dla mnie wyznacznikiem dobrego kalendarza będzie:

  • Drewniana okładka, czyli wygląd, a zarazem funkcjonalność. Sztywna okładka z miejscem na schowanie kartek jest bardzo ważna. Ułatwia zapisanie terminu na kolanie oraz schowanie wizytówek, biletów parkingowych czy listy zakupów. Jestem przekonany, że docenisz to każdego dnia!
  • Odpowiednia wielkość. Wszystko zależy od potrzeb, jednak po wielu testach i przeprowadzonych ankietach jestem przekonany, że format A5 jest idealny.
  • Miejsce na notatki. Chcesz zapisać złotą myśl, ale nie masz gdzie? To bywa frustrujące, dlatego warto wybrać kalendarz z odpowiednią ilością miejsca na notatki.
  • Tracker nawyków. Chcesz, aby kalendarz towarzyszył Ci w drodze do doskonałości? Wybierz taki, który będzie miał tracker nawyków. Ćwicz swoją systematyczność!
  • Przegląd miesiąca na początek. Każdy miesiąc rozpoczynaj od przeglądu całego miesiąca. Ułatwi to nanoszenie notatek na poszczególne dni.

Induwood używa plików cookie, aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia podczas robienia zakupów. Korzystając z naszych usług, akceptujesz używanie takich plików. Więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.